Obsah fóra Per Se CZ Per Se CZ
● Vítejte na našem Fóru o Ženském a Smíšeném Zápase ●

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Mixed wrestling v Praze
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Per Se CZ -> Smíšený Zápas
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jack_Frost

PříspěvekZaslal: út květen 27, 2008 9:21 pm    Předmět: Mixed wrestling v Praze Citovat

Hoj.

Minulý měsíc jsem na webu objevil tenhle nenápadnej inzerátek:

wrestling zapasy
Martina, usa.wrestling@centrum.cz
jsme tri zapasnice a submisivne zalozenym muzum nabizime soukrome wrestling zapasy v Praze.basic technika: legs-lock,neck-lock,face sitting,camel atd.v pripade zajmu moznost i nafoceni a nebo mit vlastní dvd (pro soukromy ucely).moznost i lehke sm,scenka sub/dom .nejedna se o sex. sluzby, o zadny vetsi nasili.mame zajistene soukrome prostory v telocvice..podrobnejsi info o cene atd v mailu.

Mno, abych pravdu rekl, nejakou dobu jsem váhal a nebyl si jisty (kvuli tomuhle memu "konicku" mne opustila pritelkyne), ale nakonec jsem odvahu sebral a vyrazil tam. Nebudu se o tom nijak dlouze rozepisovat - bylo to naprosto super. Odchazel jsem sice trosku podrapanej a propocenej na kost, ale rozhodne to stalo za to. Holčina, se kterou jsem se pral byla fakt dobra, jenom diky tomu, ze vazim o 35kg vic jsem byl schopnej klast alespon minimalni odpor. Takze pokud mate taky chuť to zkusit, vrele doporucuju. Jirka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
praguejobber

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 7:36 am    Předmět: Citovat

Jo jo, taky jsem s nima uz zapasil (dvakrat) a byl jsem moc spokojeny. Ta hubena divcina v lepardich bikinach byla fakt sikovna, dokonce ovladala nejake chvaty z pro style wrestlingu. Zase brzo zajdu. Akorat to nebudu rikat me pritelkyni, asi by mou zalibu ve wrestlingu nepochopila.
Jack_Frost

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 5:04 pm    Předmět: Citovat

Jo, ta hubená je fakt na svojí výšku a váhu strašně silná. Když mi poprvý zmáčkla žebra v nůžkách, myslel jsem, že vypustím duši. Taky se tam zas někdy v blízké době chystám.
carodejka

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 11:42 am    Předmět: Re: Mixed wrestling v Praze Citovat

myslím si, že je to škoda, wrestling je moc hezký koníček a nemyslím si, že by ses za něj měl stydět (že když to dáváš do uvozovek).
Já jsem na tuhle sovu zálibu přišla zcela náhodně úplně nedavno a moc se mi to líbí Wink
Jack_Frost

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 9:42 pm    Předmět: Citovat

Ahoj čarodějko. Je fajn vidět příspěvek k tomuhle tématu taky od holky. Souhlasím s tebou, že wrestling je skvělý koníček, bohužel dost děvčat se na to kouká jako na divnou ulítlos, proto ti fandím a doufám, že ti to vydrží. Co tě vlastně k zápasení přivedlo, pokud to není tajemství? Jinak rád tě tu vidím, poslední dobou je tu celkem mrtvo.
rafael

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 10:26 pm    Předmět: wrestling Citovat

Souhlasím s čarodějkou že se není za co stydět. Nedávno jsem zápasil s ženou a přestože mě teďka bolí na těle kde co, plánuju s ní odvetu. Sice mě k zápasu přivedl erotický podtext, ale na ten není při zápase čas vnímat. Dnes lidé chodí na squosh, do bazénu či do fitcentra ale proč by nemohli chodit příjemně "ničit" své tělo na zápasnickou žíněnku. Tak jen do toho!
carodejka

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 11:32 pm    Předmět: Citovat

to Jack_Frost: není to tajnéSmile bylo to spíš náhodné, jsme si s holkama řekly, že si uspořádáme zápasy v bahně, at je nějaká sranda a tak jsme googlovala, co mi klávesnice stačila, ale po českých luzích a hájích toho člověk najde málo, teda vlastně nic . no a nejblíže tomu byl wrestling.Smile
v této oblasti se naštěstí našel moc šikovný muž, který bych ochoten mě tka nějak "zasvětit" a fakt super;-) (takže bych mu tímto vlastně chtěla i poděkovat za ot, jak je hodnej:-) )
to rafael: jo, tka nejak, sport jako sport...
ale přijde mi zajimavá jedna věc- jsme jakoČesi hodně toleratní národ, minimálně zatižený naboženstvim a podobnými jinými věcmi, které by mohly ohrožovat svobodomyslnost, přesto jsme k wrestligu strašně skeptičtí, nevím proč: Question mně například přijde registorvané partnerství osob stejného pohlaví stejně přirozené jako věnovat se svému koníčku. co na tom, že je to wrestling? já v tom zkrátka vidím hlavně sport...
rafael

PříspěvekZaslal: pá září 19, 2008 4:53 pm    Předmět: Citovat

Možná neumíme rozlišit pravý význam slov. Většina lidí u nás wrestling zná jako tu pro nás nepochopitelnou americkou show. Zápas jako sport je u nás hlavně ženami považován cosi jako násilí a muži zase si ženy málokdy dovedou v zápase představit. Přitom si myslím že může být docela velký rozdíl mezi slovy rozdíl mezi slovy "prát se" a "zápasit". Když se dva perou tak proto aby jeden druhému ublížil. Kdežto zápasit by mělo znamenat cvičit, měřit síly, trénovat, posilovat a hlavně se bavit.
carodejka

PříspěvekZaslal: so září 20, 2008 10:38 am    Předmět: Citovat

rafael napsal:
Možná neumíme rozlišit pravý význam slov. Většina lidí u nás wrestling zná jako tu pro nás nepochopitelnou americkou show. Zápas jako sport je u nás hlavně ženami považován cosi jako násilí a muži zase si ženy málokdy dovedou v zápase představit. Přitom si myslím že může být docela velký rozdíl mezi slovy rozdíl mezi slovy "prát se" a "zápasit". Když se dva perou tak proto aby jeden druhému ublížil. Kdežto zápasit by mělo znamenat cvičit, měřit síly, trénovat, posilovat a hlavně se bavit.

někomu to nevysvětlíš...
čistě za sebe: já bych se třeba neprala - myslím s tím cílem, abych měla já někomu nebo on mě ublížit bez pravidel. (teda když Tě někod asi přepadne na ulici, tam není vyhnutí)
ALE v zápase, kde máš jasně daný pravidla- neškrábat, nekousat, netahaz za vlasy apod. kse je povinnost mít sundané náušnice aj. bezpečnostní opatření mi to přijde opravdu jako hezký sport. na zápasy v bahně jsme taky sepsala přesná pravidla musím trvat na jejich dodržování, protže to děláme, přesně jak říkáš, pro zábavu nás i okolí, nikoli proto, abychom si chtěli ublížit.
Jack_Frost

PříspěvekZaslal: so září 20, 2008 2:08 pm    Předmět: Citovat

Rád bych taky přispěl se svojí troškou k tématu, který jste tu nakousli. Za sebe bych řekl, že naše (česká) společnost, ať už se snaží tvářit otevřeně a nezaujatě jak chce, je poměrně šovinistická a úzkoprsá. Možná je to přežitek z dob komunismu, hlavně nevybočovat z řady. A tohle se týká i mladších generací, protože naši rodiče se nás snažili v tomhle duchu vychovat. Jinak díky Rafaelovi za jeho názor, mluvíš mi z duše.
wrestfan

PříspěvekZaslal: ne září 21, 2008 10:07 pm    Předmět: Citovat

carodejka napsal:

ALE v zápase, kde máš jasně daný pravidla- neškrábat, nekousat, netahaz za vlasy apod. kse je povinnost mít sundané náušnice aj. bezpečnostní opatření mi to přijde opravdu jako hezký sport. na zápasy v bahně jsme taky sepsala přesná pravidla musím trvat na jejich dodržování, protže to děláme, přesně jak říkáš, pro zábavu nás i okolí, nikoli proto, abychom si chtěli ublížit.

Ahoj čarodějko, určitě pravidla zajišťující bezpečnost jsou nutná a pak je to fajn. Jaká pravidla jsi vymyslela na zápasy v bahně? Vyzkoušela jsi je s kamarádkama v praxi, nebo jste dali s holkama trénink aspoň někde mimo bahno? Wink
pavelanek

PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 1:26 pm    Předmět: Citovat

carodejka napsal:
rafael napsal:

někomu to nevysvětlíš...
čistě za sebe: já bych se třeba neprala - myslím s tím cílem, abych měla já někomu nebo on mě ublížit bez pravidel. (teda když Tě někod asi přepadne na ulici, tam není vyhnutí)

Ahoj.
Vidím, že se o toto téma zajímá i ženská. Máš hodně bohatý zkušenosti se zápasením ? Skoušela jsi to někdy i s mužem ?
pavelanek

PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 1:28 pm    Předmět: Citovat

Jack_Frost napsal:
Jo, ta hubená je fakt na svojí výšku a váhu strašně silná. Když mi poprvý zmáčkla žebra v nůžkách, myslel jsem, že vypustím duši. Taky se tam zas někdy v blízké době chystám.

Zkusil někdo už tu 180 cm vysokou ? Jaká je ? A ví někdo, proč se vždycky střídají dvě ? Proč není možné domluvit jen jedna dívka ?
rafael

PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 7:59 pm    Předmět: Citovat

Sice jsem s nimi ještě nezápasil, ale ve dvou se to lépe táhne. Myslím že ve dvojci stihnou více zápasů. Budou méně unavené(dost důležité) a budou mít i víc peněz. Byly by asi sami proti sobě kdyby si sjednávaly zápasy jednotlivě.
carodejka

PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 9:50 pm    Předmět: Citovat

Ahoj čarodějko, určitě pravidla zajišťující bezpečnost jsou nutná a pak je to fajn. Jaká pravidla jsi vymyslela na zápasy v bahně? Vyzkoušela jsi je s kamarádkama v praxi, nebo jste dali s holkama trénink aspoň někde mimo bahno? Wink[/quote]

Ahoj:-)
ne, mimo bahno s kamarádkama ne:-) a ani je mimobahno zkoušet nebudeme, čistě jen prostě bahno a hotovo:-)

PRAVIDLA PRO ZÁPAS V BAHNĚ

Soutěžící jsou oblečené v plavkách dvojdílné nebo jednodílné ) a při zápase jsou bosé.
Pokud má soutěžící delší vlasy, stáhne je do gumičkou do culíku.
Nehty na rukou i nohou musí být ostříhané.
Je zakázáno nastoupit k zápasu s náušnicemi, prsteny a jakýmikoli jinými šperky.
Není povoleno užití rukavic, chráničů nohou a všechny klouby musí být odhalené.

Zápas

1. Zahájení zápasu
Soutěžící si jedna podruhé podají ruku s rozhodčím a pak se pozdraví mezi sebou.
Poté vstoupí do bazénku s bahnem a vyčkají hvizdu rozhodčího.
Zápas je zahájen úvodním hvizdem rozhodčího.

2. samotný zápas
Uchopení soupeřky je povoleno celou rukou. Není povoleno uchopování z přečnívající části těla prsty.(například nos, prsa apod.)
Soupeřky si nesmí vzájemně strhávat oblečení.
V žádném případě se nesmí: kopat, kousat, škrábat a tahat za vlasy ani za oblečení! Zakázány jsou i údery pěstí. Pokud se soutěžící dopustí jednoho z těchto prohřešků, je diskvalifikována a její soupeřka se automaticky stává vítězkou zápasu.
Během zápasu se nesmí ocitnou žádná slečna mimo bazének. Pokud se tak stane, zápas je přerušen krátkým hvizdem do doby, než se dostane soutěžící zpět. Zápas ze znovu zahájen krátkým hvizdem.
Během zápasu se může kterákoli ze soutěžících vzdát ve prospěch soupeřky. Děje se tak buď slovním oznámením a nebo(pokud ji to situace nedovoluje) třemi údery otevřené dlaně na dno bazénku nebo na jeho okraj.

3. Ukončení zápasu
Pokud nedojde k diskvalifikaci v důsledku porušení pravidel nebo pokud se jedna ze soupeřek během zápasu nevzdá, vítězkou se stává slečna, která položí protihráčku na lopatky a udrží je po dobu 5 vteřin v této pozici.
Zápas je ukončen závěrečným hvizdem rozhodčího.
Protihráčky vystoupí z bazénku, stoupnou si každá po boku rozhodčího a ten pro přehlednost ještě zvedne ruku vítězce.
Protihráčky si podají ruce.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Per Se CZ -> Smíšený Zápas Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

Přejdi na: